Künye

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Sinan FERADOV

GENEL  KOORDİNATÖR

Mustafa AKTURAN

YAZI İŞLERİ

Semra TURAL

EDİTÖRLER

Tuğçem TURGAY TURAL

Rıdvan Nicolas ERDEM

Süha ŞUT

Anıl YILDIZ

Google News Danışmanı

Nurullah ÖGE

REKLAM HİZMETLERİ

Microp Online
www.microponline.com

ALTYAPI ve TEMA

Te-Bilişim Yazılım Hizmetleri - Hs-Rise Haber Yazılımı

ABONE OLUNAN AJANS VE KURUMLAR

BASIN BÜLTENİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

bilgi@futbolarti.com

HUKUKİ İŞLER

Av. Z. Zafer YILMAZ

YÖNETİM YERİ ve ADRESİ

KOZALAK DANIŞMANLIK A.Ş.

Turan Güneş Bulvarı GAMA 2 Pasajı No: 26/14

Çankaya - Ankara

TEL: 0(312) 440 34 33
FAX: 0(312) 440 34 34

UYARI

"futbolarti.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Kozalak Danışmanlık A.Ş’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2017 futbolarti.com  tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları. futbolarti.com ’a aittir. futbolarti.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar futbolarti.com ’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

futbolarti.com ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. futbolarti.com ’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the futbolarti.com . However, sometimes the futbolarti.com uses third parties to process your information. futbolarti.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the futbolarti.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the futbolarti.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the futbolarti.com and its services. When you use futbolarti.com online services, we use cookies and collect P addresses. You can find out more about this in the futbolarti.com cookies section of our full Privacy Policy.